משלוח קורות חיים   צור קשר בטיחות רשימת משרות חממה לחברות הזנק ניהול פרוייקטים פעילות החברה פרופיל חברה

פרופיל חברה>>

 

IGI - D.S.S.N , מציעה ללקוחותיה העסקיים פתרונות Outsourcing המתאימים לצרכי הארגון שירותי Outsourcing עונים על הצורך הגובר ועולה של לקוחות עסקיים בעובדים מקצועיים ,המתמחים בפתרונות אינטגרציה מתקדמים ומספקים מענה איכותי וגמישות תפעולית לארגון ,הפחתת עלויות לצד פרודוקטיביות גבוהה.

המטרה היומיומית שלנו:תפעול של אנשי מקצוע בתחום התוכנה עבור לקוחותינו.אנו מספקים אנשי תוכנה בכירים המיקור חוץ(Outsourcing) והשמות תוך מתן מטריה מקצועית וניהולית לאנשים עם שמירה על אורינטציה מקצועית עבור לקוחותינו. מאגר לחברה עצום של אנשי מקצוע ויכולת גיוס אנשי מקצוע יחודיים למגוון מקצועות רחב בתחום התוכנה.

 

 

D.S.S.N - IGI , מקבוצת גלובל שופס הוקמה על מנת לספק שירותי מחשוב ברמה מקצועית ואיכותית גבוהה תוך מתן דגש על עלות ואיכות השרות. הקבוצה מתמחה במתן פתרון מקיף עבור צרכי המחשוב של חברות ועסקים.

בקבוצה קיימים מספר מחלקות המספקות שרותי פיתוח ומסחר אלקטרוני, הקמה ותחזוקה של אתרי אינטרנט, בית תוכנה לאפליקציות מבוססות בסיסי נתונים, אספקת שרותי פיתוח, ליווי חברות הזנק ("סטארט אפ").

אנו דוגלים במתן שרות אישי לכל לקוחותינו תוך שמירה על מקצוענות, איכות, מהירות ויעילות. נשמח לעמוד לרשותך.

 

פתרונות Outsourcing של IGI - D.S.S.N מסופקים במספר מודלים המותאמים לצרכי הלקוח :חוזי שירות אחריות על תוכנה, פיתוח אפליקציות לכל סוגי הניידים, מיקור חוץ במודל של תפוקות וניהול מלא של פרויקטים בתחומי התוכנה.

אנו מזמינים אותך להצטרף אל שירותי ה -Outsourcing וליהנות מכוח אדם מיומן, ובעל ניסיון רב בתחום התוכנה אשר יכול להיות מועסק אצלכם בחברה או אצלנו.

 

 

 

מומחיות: 

ייצוג של חברות מחו"ל   ניהול פרוייקטים בתחום פיתוח תוכנה   ליווי והקמה של חברות הזנק   שרותי השמה בתחום המחשבים
world     hi tech  
                     

 

 

     

 

 

               
            פרופיל חברה | פעילות החברה | ניהול פרוייקטים | חממה לחברות הזנק |רשימת משרות | בטיחות |צור קשר |  
©כל הזכויות שמורות לחברת IGI DSSN